Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Palubní autokamery

Používají se pro záznam videa a zvuku v nepřetržité smyčce. Je-li vozidlo účastníkem nehody, kolize, náhlých zrychlení nebo zpomalení, událost je označena a uložena na SD kartu. Následně je možné analyzovat data, najít příčiny, přehrávát scény a zjistit zrychlení. Záznam je možný i při opuštění vozu (záznam kolizí na parkovišti).

Autosalón na Primě, ve kterém je jedna podobná černá skříňka testována najdete zde: http://prima.stream.cz/autosalon/555775-autosalon-2011-5

Popis funkce: bvdr2_5_05.jpg

Základem zařízení je kamera, která je umístěna na čelním skle vozidla. Kamera ukládá videozáznam do vnitřní paměti nebo na paměťovou kartu. Zařízení je zpravidla vybaveno systémem nekonečné smyčky, kdy se po zaplnění paměťového média staré záznamy přepisují, takže je stále k dispozici aktuální záznam z poslední doby. Videozáznam je označen časovým razítkem, vždy je tedy jasné, kdy k události došlo. Černá skříňka také zpravidla zaznamenává zvuk z vestavěného mikrofonu.
Vyspělejší modely jsou osazeny LCD obrazovkou, na které můžete uložené záznamy přehrávat, vždy však lze také kameru připojit k televizoru nebo počítači. Záznamy můžete jednoduše kopírovat do počítače buď připojením zařízení USB kabelem nebo vyjmutím paměťové karty a vložením do čtečky.
Přístroje nejvyšší třídy jsou osazeny také GPS přijímačem, který navíc ukládá trasu pohybu a další parametry (rychlost). V případě nehody, ohrožení jiným vozidlem, při kolizi na parkovišti atd. získáte komplexní přehled o dané situaci, jednoduše lze scénu přehrát, celou událost analyzovat a případně použít jako materiál pro potřeby vyšetřování.
Zařízení je zcela kompaktní a obsluha jednoduchá, nahrávání se zpravidla automaticky aktivuje zapnutím zapalování, záznam se ukončí po vypnutí zapalování (s určitou prodlevou).
Řadit dle:   názvu    ceny    výrobce    zrušit 

  

Napájací kabel DPWR-100   [detail]
Napájecí kabel do pojistkové skříně pro systém BX 1000/BX 1000 Plus.
222,00 Kč

 ks
  

HD kamera + 2,5 LCD monitor   [detail]
Kamera s velmi vysokým HD rozlišením, IR přisvícením, mikrofonem, 2,5 LCD monitor
1 397,00 Kč

 ks
  

Kamera do auta BDVR 2.5   [detail]
Kamera do auta s výklopným 2,5
1 399,00 Kč

 ks
  

Kamera do auta BDVR HD IR   [detail]
Kamera do auta BDVR HD IR
2 299,00 Kč

 ks
  


HD černá skříňka - Kamera se záznamem obrazu, GPS, 2,4   [detail]
Černá skříňka do auta je zařízení, které monitoruje a zapisuje důležité údaje o jízdě auta a uchovává je pro případ nehody.
5 399,00 Kč

 ks