Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Parkovací senzory | Přední a zadní parkovací senzo

Senzory pro snímání prostoru vpředu i vzadu

  

U předozadních senzorů je potřeba při výběru sledovat hlavně informace o tom, čím jsou spínány přední senzory. Zatímco u zadních čidel je sepnutí jednoducé - stačí je napojit na couvací světlo, u předních senzorů se s tímto různí výrobci vypořádali různě.

Nejčastějším způsobem spínání předních senzorů je sešlápnutí brzdového pedálu. To může ovšem někoho za jízdy rušit, i když se většinou pouze rozsvítí displej aniž by došlo k akustické signalizaci. Dle našeho názoru je nejideálněji řešen parkovací systém PM-Y2816, který spíná přední senzory nejen po sešlápnutí brzdového pedálu (není nutné zapojovat), ale také po vyřazení zpětného chodu na dobu cca 20 sekund. Elegantní a praktické.

V neposlední řadě je možné řešit přední a zadní parkovací senzory také instalací dvou nezávislých zařízení. K tomu lze využít jakékoliv běžné zadní parkovací senzory, ke kterým přidáte buď senzory ovládané rychlostí vozidla CV-04P, nebo další běžné senzory v kombinaci s CANBUS modulem EasyCAN který zajistí jejich sepnutí taktéž pouze do rychlosti 10Km/h.

Pokud vyberete senzory ovládané sešlápnutím brzdového pedálu, je možné jejich alternativní zapojení místo na brzdu na klíček zapalování a přídavný vypínač.

Přestříkání senzorů do barvy vozu je možné prakticky u jakéhokoliv výrobku. Nástřik musí být proveden tenkou vrstvou, aby nedošlo ke slití prostoru v mezikruží.
Řadit dle:   názvu    ceny    výrobce    zrušit 

  

Parkovací asistent Steelmate PTS800M7M8   [detail]
Výrobce: SteelMate
Parkovací asistent Steelmate PTS800M7M8
5 072,00 Kč

 ks
  


Parkovací asistent Steelmate, 8 snímačů PTS810V10   [detail]
Výrobce: SteelMate
Parkovací asistent Steelmate, 8 snímačů PTS810V10
5 856,00 Kč

 ks